pl
cs
pl cs

Dokonalá káva potřebuje dokonalou přípravu.

Jsme distributor pro Vaše kávová řešení, ať jste kavárna, hotel, restaurace nebo kancelář.

Rádi Vám představíme pákové stroje Rancilio, švýcarské automatické kávové stroje Egro, Rex, Nivona, kávové mlýnky Fiorenzato a řešení pro kávové speciality Lattiz. Ozvěte se nám a my Vám vše rádi představíme, vysvětlíme a připravíme nábídku. 

Lattiz

Lattiz

...aby káva nebyla jen černá

Hledáte řešení, jak vždy připravit dokonalé cappuccino nebo latte macchiato?
Chcete zlepšit kvalitu vašich kávových specialit a zrychlit proces přípravy?
Představujeme novinku na trhu – Lattiz! Chytré řešení, které usnadňuje prodej většího množství kávy s výbornou hygienickou kontrolou. Vždy dokonalá mléčná pěna pouhým stisknutím tlačítka, bez intenzivního čištění.
Více info na https://www.agfoods.cz/lattiz

+
Rancilio Specialty RS1

Rancilio Specialty RS1

Kávovar RS1 pomáhá kávovým profesionálům nabízet lepší zážitek z kávy díky špičkové technologii přípravy kávy v kombinaci s odbornými znalostmi společnosti Rancilio a jedinečným designem pracovního postupu, jehož výsledkem je snadno použitelný kávovar za skvělou cenu.

+
Automatické kávovary Egro

Automatické kávovary Egro

Plně automatické espresso kávovary, které připraví espresso stejně kvalitní jako v kavárně. Ideální do kanceláře, showroomu, lobby baru, hotelu nebo na cateringy. 

+
Fiorenzato

Fiorenzato

Technologický a výkonný mlýnek na kávu navržený tak, aby baristům usnadnil práci. Stačí poklepat prstem. O zbytek se postará technologie XGi.

+

Ozveme se vám!

Zanechte nám zde váš e-mail nebo telefon a my vám zavoláme nebo napíšeme.
O všechno ostatní se postaráme.