pl
cs
pl cs

Enzo v akci

AG FOOD FOR GASTRO FOTO TONYKAY -62.jpg

Veletrh FOR GASTRO & HOTEL s kávou Enzo Bencini

Nedávno jsme se zúčastnili nezapomenutelné události – Veletrhu FOR GASTRO & HOTEL v Praze, který spojil odborníky a nadšence z oblasti pohostinství a gastronomie dohromady. Na ploše 4300 čtverečních metrů Pražského výstaviště jsme měli možnost setkat se se 128 vystavovateli z pěti různých států.

seri (2).jpg

6. ročník festivalu Serial Killer 

Již 3. rokem jsme byli partnerem brněnského seriálového festivalu Seriál Killer. Festival Serial Killer přivádí do Brna špičku evropské produkce seriálů jak z komerčních, tak i veřejnoprávních televizních produkcí. Návštěva samotného festivalu se pohybovala kolem 3000 osob a doprovodné akce zasáhly dalších cca 10 000 lidí. 

Již 3. rokem jsme byli partnerem brněnského seriálového festivalu Seriál Killer. Festival Serial Killer přivádí do Brna špičku evropské produkce seriálů jak z komerčních, tak i veřejnoprávních televizních produkcí. Enzo se postaral primárně o třídenní konferenci TV Days s programem pro televizní a filmové profesionály a profesionálky, novináře a novinářky i akademickou obec. Přináší přehled a reflexi evropských i světových televizních trendů, seriálové novinky od zahraničních i domácích vysílatelů, inspirativní prezentace a přednášky úspěšných tvůrců a know-how zástupců televizí a klíčových hráčů na trhu.

Dále se Enzo staral o návštěvníky u Scén České Televize na Moravském náměstí a ve spolupráci s Výčepem Na stojáka o TV Nova Stage, kde probíhalo live např. Masterchef či soutěž Na lovu. 

DOD (4).jpeg

AG FOODS Den otevřených dveří 2023

Společnost AG FOODS v Brně zahájila letošní podzimní sezónu velkolepě – uspořádala Den otevřených dveří, který se konal 11. října 2023. Akce byla pozvánkou pro zákazníky z různých sektorů, včetně Food Service, HORECA a Vending, aby nahlédli do zákulisí našeho podnikání a objevili, co nového můžeme nabídnout.

Celý náš servisní tým byl na nohou, připraven pomoci a poskytnout návštěvníkům podrobné informace o výhodách a úskalích moderních technologií, které jsou pro naši branži tak důležité. Obchodníci AG FOODS byli jako vždy připraveni a věnovali se nejen stávajícím, ale i potenciálním zákazníkům, sdíleli s nimi naše plány a vize do budoucna. Významným bodem programu byl workshop od našeho vývojového oddělení, který se zabýval paletou chutí a byl skvělou příležitostí pro zákazníky, aby se dozvěděli více o našem přístupu k vývoji produktů. Kulinářský zážitek byl obohacen o možnost degustace výběrových vín z Vinařství Červenka z Čejkovic, což přineslo nádech lokální kvality a tradice.

Pro fanoušky motorismu jsme měli připravený skutečný lákadlo – závodní monopost Corvette C7.R od Lukamotorsport, který byl nejen k prohlédnutí, ale zákazníci si mohli splnit sen a vyfotit se uvnitř této ikony rychlosti.

Celkem se akce zúčastnilo přibližně 150 zákazníků, kteří měli možnost seznámit se s nejnovějšími technologiemi pro své provozy, nově vyvinutými produkty a novými značkami, které do našeho portfolia přibyly. 

Den otevřených dveří nebyl jen o prezentaci; byl to zážitek. Naši zákazníci si užili nejenom občerstvení připraveného z našich produktů, ale také atmosféru plnou inspirace a inovací. Tato akce byla jasným ukazatelem naší otevřenosti a přístupnosti, a potvrzuje naši pozici jako lídra na trhu, který si váží svých zákazníků a hledá neustále nové cesty, jak je nadchnout a podporovat jejich podnikání.

Ozveme se vám!

Zanechte nám zde váš e-mail nebo telefon a my vám zavoláme nebo napíšeme.
O všechno ostatní se postaráme.